TAKLAMPA i mässing och kristall. 1900-talets senare hälft.

223649. TAKLAMPA i mässing och kristall. 1900-talets senare hälft.

Takarmatur med fem ljushållare och central del med kristallprismor
Höjd till kopp ca.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd till kopp ca.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 386