LAVOIR, 1900-tal.

LAVOIR, 1900-tal.
223632. LAVOIR, 1900-tal.

Längd 52, bredd 30, höjd 162cm.

Bruksslitage. Senare bemålad. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
223632. LAVOIR, 1900-tal.

Antal besök: 1 259