SPEGEL MED TRYMÅBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

223429. SPEGEL MED TRYMÅBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Spegel ca. 260x95 cm.

Slitage, skador, senare glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel ca. 260x95 cm.

Slitage, skador, senare glas.

Antal besök: 1 025