GOLVUR, James Wilson, Askrigg, England, 1700-talets andra hälft.

223358. GOLVUR, James Wilson, Askrigg, England, 1700-talets andra hälft.

Lod, vev och pendel finns, höjd ca 214 cm.

Slitage, skador, renoverad, urverk och urtavla, renoverad och omarbetad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 612