ÖRHÄNGEN, 18 karat guld, Flertal par.

223342. ÖRHÄNGEN, 18 karat guld, Flertal par.

Samt div örhängen, Vikt örhängen stämplade 18 karat, 6,7 gram.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 675