VERKSTADSSKÅP, plåt, 1900-tal.

223297. VERKSTADSSKÅP, plåt, 1900-tal.

Längd 101,5, 30,5, höjd ca 210 cm.

Slitage, fläckar, rost skador, lösa delar medföljer, skruvar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 335