FUSKPÄLS, märkt Jean Louis de Paris.

223265. FUSKPÄLS, märkt Jean Louis de Paris.

Ljus. Etikettmärkt Jean Louis de Paris, Made in France.
Midja ca 120 cm.
Rygglängd ca 85 cm.

Smärre slitage, skador, mindre fläckar. Möjligen kompletterad knapprem.

Gör en kostnadsfri värdering!

Midja ca 120 cm.
Rygglängd ca 85 cm.

Antal besök: 2 417