METALLFÖREMÅL, 16 st, allmoge, 18/1900-tal.

223160. METALLFÖREMÅL, 16 st, allmoge, 18/1900-tal.

Verktyg + bestick + fiskskålar + fotogenlampa + besma + kulgjutningstång.

Eroderade och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Eroderade och slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 608