METALLFÖREMÅL, 7 st, allmoge, 18/1900-tal.

223141. METALLFÖREMÅL, 7 st, allmoge, 18/1900-tal.

Skål med hänklar, mässing, treben, höjd 8,5 cm + mortel med stöt, hänkel, höjd 11,5 cm + övrigt.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 671