JÄRNFÖREMÅL, 9 st, allmoge, 18/1900-tal.

223129. JÄRNFÖREMÅL, 9 st, allmoge, 18/1900-tal.

Stekpannor med ställning, 2 par + timmerbila + crépejärn + gryta med ställning + ställning.

Slitage och eroderade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och eroderade.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 801