BRICKBORD, "Tablo", Design House Stockholm, 2000-tal.

223115. BRICKBORD, "Tablo", Design House Stockholm, 2000-tal.

Metallbricka på ställning i svartlackad teak.
Diameter 58 cm.

Ett ben något snett. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 58 cm.

Antal besök: 1 083