BILJARDKÖER, 8 st, BILJARDKÖSTÄLL, BILJADBOLLAR, 16 st 1900-talets andra hälft.

223108. BILJARDKÖER, 8 st, BILJARDKÖSTÄLL, BILJADBOLLAR, 16 st 1900-talets andra hälft.

Ställets höjd ca 83 cm. köernas längd ca 138 - 140,5 cm.

Slitage, repor märken, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 585