Ring med guld i filigranarbete och baguetteslipad orange citrin
Ringstorlek 16,3 mm
Stämplad 18K, D5 (1958)
Vikt 5,23 gram.
Bruksskick.
Ringstorlek 16,3 mm
Stämplad 18K, D5 (1958)
Vikt 5,23 gram.
Bruksskick.