EBBE EBERHARDSON. Litografi/etsning, 2 st, signerad o numrerade.

223043. EBBE EBERHARDSON. Litografi/etsning, 2 st, signerad o numrerade.

Bildstorlek: 22 X 28 cm no 38/150
samt 49 X 64 cm no 14/180.

Mindre blad ej examinerad ur ram
Större blad ej ramat samt med mindre skada i ena kanten.

Ebbe Eberhardson (Född 1927)

Gör en kostnadsfri värdering!

samt 49 X 64 cm no 14/180.

Ebbe Eberhardson (Född 1927)

Antal besök: 1 357