VÄGGKLOCKA MED LAMPETTER, Gustaviansk stil, Westerstrand, 1950-tal.

223024. VÄGGKLOCKA MED LAMPETTER, Gustaviansk stil, Westerstrand, 1950-tal.

Klockans höjd 55 cm. Pendel medföljer samt ett par mässingslampetter med höjd 27 cm.

Åldersslitage. Ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 112