SOFFBORD, ek, 1900/2000-tal.

SOFFBORD, ek, 1900/2000-tal.
22301. SOFFBORD, ek, 1900/2000-tal.

Oval, med låda. Längd 135, bredd 76, höjd 53 cm.

Repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, märken.

Antal besök: 672