SPEGELLAMPETTER, förgyllda, gustaviansk stil, 1900-tal.

222994. SPEGELLAMPETTER, förgyllda, gustaviansk stil, 1900-tal.

Inskription på baksidan: Äkta stad handskuren LL, Larssons Förgylleri, Karlstad
Längd 30, bredd 13 cm.

Ej genomgångna samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 30, bredd 13 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 180