MATSERVIS, Rörstrand. "Vineta", 58 delar.

222970. MATSERVIS, Rörstrand. "Vineta", 58 delar.

12 st mattalrikar, 12 st förrättalrikar, 12 st assietter, 12 st djupa tallrikar, 8 st uppläggningsfat, 1 st kanna, 1 st såskopp.

Åldersslitage, något nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 640