HALSBAND samt ÖRHÄNGEN, ett par, 18K guld, briljantslipade diamanter samt silver. Svenskt guldsmide och design.

222931. HALSBAND samt ÖRHÄNGEN, ett par, 18K guld, briljantslipade diamanter samt silver. Svenskt guldsmide och design.

Guld med stenar total vikt ca 9 gram. Kedja i silver. Längd 43 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 546