BARNMÖBLER, bord och stolar, stål och plast, 1950-tal.

222922. BARNMÖBLER, bord och stolar, stål och plast, 1950-tal.

Benen på bordet går att fälla in, bordets längd 55, bredd 38, höjd 48 cm
Ryggstödets höjd på stolarna 65,5 cm, sits i galon.

Färgbortfall, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgbortfall, bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 762