MODELLBILAR, 23 st. Lastbilar med reklam, i orginalkartonger, 1900-tal.

222908. MODELLBILAR, 23 st. Lastbilar med reklam, i orginalkartonger, 1900-tal.

Mestadels tysk ölreklam
Längd 18 - 38 cm.

Visst slitage på kartonger.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mestadels tysk ölreklam
Längd 18 - 38 cm.

Visst slitage på kartonger.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 885