KAMEROR, filmkameror samt objektiv, 10 st. Delvis Nikon och Zeiss Ikon, 1900-tal.

222905. KAMEROR, filmkameror samt objektiv, 10 st. Delvis Nikon och Zeiss Ikon, 1900-tal.

KODACHROME II Kodak M2 Instamatic Movie camera, filmkamera
PRAKTIKA B200 Electronic kamera samt objektiv PRAKTICAR 2.8/135 MC PENTACON
YASHICA minister III kamera
MIRAFLEX 1000S kamera
2 st. ZEISS IKON NETTAR kameror
NIKON NIKKOR 50mm 1:1.8 objektiv
2 st. ILFORD Sportsman AUTO kameror.

Ej genomgångna samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

YASHICA minister III kamera
MIRAFLEX 1000S kamera

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 905