SOFFBORD, Teak, 1950-tal.

SOFFBORD, Teak, 1950-tal.
222828. SOFFBORD, Teak, 1950-tal.

Löstagbar tidningshylla, längd 155 c, bredd 50, höjd 57 cm.

Åldersslitage, någon fläck på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 615