KRISTALLKRONA, barockstil, 5-armad, 1940-tal.

222812. KRISTALLKRONA, barockstil, 5-armad, 1940-tal.

Mässingsstomme, behängd med slipade prismor, mittdel med obelisk, 7 st ljuspunkter, höjd 72 cm, diam 50 cm.

Åldersslitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 418