222807. ANDY WARHOL (1928-1987). Efter. Vallmo blommor.
Granolitografi, begränsad samlarupplaga handnumrerad 2213/2400 med blyerts nere till höger och signerad i tryck,
stämplad på baksidan Limitert Editeur ”CMOA” (Museum of Art, Carnegie Institute Pittsburgh, USA.) 60 x 60 cm.