CHIFFONJE. Karl johan, 1840-tal.

222801. CHIFFONJE. Karl johan, 1840-tal.

Indvändigt 14 lådor, samt 3 yttrelådor, Fanerad i björkträ, höjd 127 cm, längd 113 cm, bredd 54 cm.

Åldersslitage, senare beslag.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage, senare beslag.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 391