VAS samt SKÅL, glas, "Pandora" Monika Backström, Kosta Boda, signerade.

222800. VAS samt SKÅL, glas, "Pandora" Monika Backström, Kosta Boda, signerade.

Vas, höjd ca 37 cm.
Skål, diameter ca 21,5, höjd ca 9,5 cm.

Mindre bruksslitage, repor på botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd ca 37 cm.

Antal besök: 3 992