FÅTÖLJ, Diamond Chair, Harry Bertoia, 1900-talets andra hälft.

222746. FÅTÖLJ, Diamond Chair, Harry Bertoia, 1900-talets andra hälft.

Svartmålad.

Slitage samt mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svartmålad.

Antal besök: 1 652