HALVMODELL, pappmassa, flygplan, DNL, troligen 1940-tal.

222710. HALVMODELL, pappmassa, flygplan, DNL, troligen 1940-tal.

Längd ca 113 cm.

Slitage, märken, fläckar, repor, färgbortfall. Stötskador samt hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 113 cm.

Antal besök: 1 527