SKRIVBORDSLAMPOR. 2 st. "L-1" Jac Jacobsen, Luxo. samt HCF Denmark.

222696. SKRIVBORDSLAMPOR. 2 st. "L-1" Jac Jacobsen, Luxo. samt HCF Denmark.

Skrivbordslampa/arkitektlampa. Märkt LUXO, Lamp, L-1, S. Grå/brun lackerat stål.
Skrivbordslampa/arkitektlampa. Märkt HCF Denmark. Gullackerat stål. Detaljer i plast.

Ej funktionstestade.
Slitage.
Repor.
Luxo lampa med buckla samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestade.
Slitage.
Repor.

Antal besök: 5 620