PAPPERSKORG, TIDNINGSSTÄLL samt BORDSTABLETTER. Motiv av engelska jaktscener.

222677. PAPPERSKORG, TIDNINGSSTÄLL samt BORDSTABLETTER. Motiv av engelska jaktscener.

Papperskorg. Oval. Höjd 32 cm. Längd 30 cm.
Tidningsställ. 2 sektioner. Längd 41,5 cm. Bredd 17 cm.
Bordstabletter 4 st. 30x40 cm. Motiv av engelska jaktscener. Offsettryck efter John Frederick Herring.
Bordstabletter 4 st. 30x40 cm. Offsettryck efter oljor av Lindorm Liljefors. Naturmotiv.

Slitage. Avslag. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Avslag. Repor.

Antal besök: 2 442