MATSALSGRUPP, vitmålad, rokokostil, 1900-talets första hälft.

222676. MATSALSGRUPP, vitmålad, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Bord, 8 stolar samt 2 skivor, bordets längd 150, bredd 100, 77, skivornas bredd 2 x 49 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 215