JACOB ENGELBERT SUNDBERG. Silverdosa, Spetsoval, Sundsvall, 1857.

222582. JACOB ENGELBERT SUNDBERG. Silverdosa, Spetsoval, Sundsvall, 1857.

Längd 10,5 cm, höjd 2,5 cm, vikt 51 gram.

Åldersslitage samt mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 493