ARKIVMÖBEL, 1900-talets första hälft.

222573. ARKIVMÖBEL, 1900-talets första hälft.

Ek. Längd 31,5, bredd 29, höjd 22,5 cm.

Slitage och skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 293