KERAMIK, 3 delar, "Argenta", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

222553. KERAMIK, 3 delar, "Argenta", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

Fat, dekor av fisk, diameter ca 15,7 cm
Vas, dekor av sjöjungfru, höjd ca 17 cm
Fat, ca 7,5 x 7,5 cm.

Slitage, Vas med färgbortfall. Fat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, ca 7,5 x 7,5 cm.

Antal besök: 677