OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Får. Signerad A Nilsson.

222524. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Får. Signerad A Nilsson.

Olja på duk. Signerad, 1921. L 118 H 86 cm.

Ålderslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålderslitage.

Antal besök: 909