LJUSSTAKAR, 1 par, tenn,rokoko stil, 1900-tal.

222411. LJUSSTAKAR, 1 par, tenn,rokoko stil, 1900-tal.

Höjd 25 cm.Stämplade J.L.H Svenskt tenn.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 809