Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
ANDERSSON JOHANSSON. KERAMIK, Höganäs, 7 delar, 1930-tal.
222374. ANDERSSON JOHANSSON. KERAMIK, Höganäs, 7 delar, 1930-tal.
Div delar.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Div delar.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
2 016