SKÅLAR, 2 st, glas, "Caramba", Ulrica Hydman-Vallien samt Riihimäen Lasi.

222373. SKÅLAR, 2 st, glas, "Caramba", Ulrica Hydman-Vallien samt Riihimäen Lasi.

Skål, "Caramba", diameter ca 19,5 cm
Skål, Riihimäen Lasi, höjd ca 27 cm.

Slitage. "Caramba" med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. "Caramba" med nagg.

Antal besök: 933