NISSE ZETTERBERG. 2 st, stilleben samt komposition, färglitografier, signerade, numrerade samt daterade.
222343. NISSE ZETTERBERG. 2 st, stilleben samt komposition, färglitografier, signerade, numrerade samt daterade.
Stilleben med blommor och tändsticksask, daterad 1974 samt numrerad HC VI/XL, bildyta 31,5 x 38,5 cm.
Komposition, daterad 1973, numrerad 428/500, bildyta 13 x 21 cm.