AMIE STÅLKRANTZ. Skulptur, keramik, signerad.

222310. AMIE STÅLKRANTZ. Skulptur, keramik, signerad.

Kvinna med katt. Höjd ca. 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 191