MATSALSBORD i teak med utdragsskivor. 1900-talets andra hälft.

222261. MATSALSBORD i teak med utdragsskivor. 1900-talets andra hälft.

Bord i teak och två utdragsskivor
Höjd 72 cm
Längd 150 cm
Bredd 88 cm
2 st utdragsskivor, längd 88 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar
Ett hörn trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 72 cm
Längd 150 cm
Bredd 88 cm

Bruksslitage, repor, fläckar
Ett hörn trasigt.

Antal besök: 654