LASTBIL, reklam för Tuborg öl, 1970-tal.

222237. LASTBIL, reklam för Tuborg öl, 1970-tal.

Kartong, plast samt metall. Lastad med 12 st flaskor. Längd 58 cm.

Slitage, repor, märken. Smärre kantskador. Flaskor öppnade men kappsyler med obetydliga märken. En flaska med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 741