SKULPTUR. Brons på träsockel. Smed. 1900-tal.

222201. SKULPTUR. Brons på träsockel. Smed. 1900-tal.

Smed arbetar vid sitt städ.
Höjd 14 cm.
Längd 15 cm.
Bredd 9 cm.

Träsockel med repor.
Städet sitter något löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smed arbetar vid sitt städ.
Höjd 14 cm.
Längd 15 cm.
Bredd 9 cm.

Träsockel med repor.
Städet sitter något löst.

Antal besök: 1 918