LARS NORRMAN. Färglitografi. Geishor i park. Signerad Lars Norrman. Numrerad 62/310.

221983. LARS NORRMAN. Färglitografi. Geishor i park. Signerad Lars Norrman. Numrerad 62/310.

35x54 cm.

Gulnad.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

35x54 cm.

Gulnad.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 4 199