TRYCK, An Anxious Moment. Napoleon, slaget vid Waterloo. Tryck 1907 efter målning av WH Sullivan.

221947. TRYCK, An Anxious Moment. Napoleon, slaget vid Waterloo. Tryck 1907 efter målning av WH Sullivan.

Tryck efter målning signerad WH Sullivan
Published by GW Faulkner & Co. Golden Lane, London Copyright 1907
54,5x77 cm
Tryck efter målning av.

Bruksskick
Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

54,5x77 cm
Tryck efter målning av.

Bruksskick
Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 932