221947. TRYCK, An Anxious Moment. Napoleon, slaget vid Waterloo. Tryck 1907 efter målning av WH Sullivan.
Tryck efter målning signerad WH Sullivan
Published by GW Faulkner & Co. Golden Lane, London Copyright 1907
54,5x77 cm
Tryck efter målning av.
Bruksskick
Ej examinerad ur ram.