EDWIN JOHN ELLIS. "Old Canal Nottingham". Olja på duk, signerad.

221910. EDWIN JOHN ELLIS. "Old Canal Nottingham". Olja på duk, signerad.

Ca. 34x48 cm.

Ställvis mindre fläckar och färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 34x48 cm.

Antal besök: 850