ISAK FREDRIK KULLBERG. Skärmvägg, 3 delar, olja på pannå i trästomme, signerade.

221891. ISAK FREDRIK KULLBERG. Skärmvägg, 3 delar, olja på pannå i trästomme, signerade.

Höjd ca 120x129 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 120x129 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 044