SIRI DERKERT. Jag vägrar förinta mig själv!, litografi, signerad samt numrerad HC LXI/LXXX.

221884. SIRI DERKERT. Jag vägrar förinta mig själv!, litografi, signerad samt numrerad HC LXI/LXXX.

Ca 56,5 x 43,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 56,5 x 43,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 434