Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Mattor & Textil
Textil
ANNE NÖMTAK. Väggvepa/bonad, signerad AN, 1900-talets andra hälft.
221857. ANNE NÖMTAK. Väggvepa/bonad, signerad AN, 1900-talets andra hälft.
127 x 208 cm.
Smärre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
127 x 208 cm.
Smärre ytslitage.
Gomér & Andersson Linköping
4 170